Програма кліматичного лідерства
“Активуй Енергію”

Це серія вебінарів, тренінгів, просвітницьких яскравих подій, менторських сесій, мікро-грантів, спільнодії, та механізмів для розвитку кліматичних активістів та активісток, ініціативи, команди чи організації.

Всі етапи програми це — одночасно теорія та практика розвитку лідерських якостей для тих, хто хоче діяти та перемагати у боротьбі із забрудненням довкілля та зміною клімату, знаходити однодумців, створювати спільноти та ініціативи, і впроваджувати екологічні та енергетичні рішення — сталі технології у своїй громаді (перехід на альтернативні джерела енергії, свідоме використання ресурсів, розвиток зелених зон).

У рамках п’ятимісячної програми проведено 10 онлайн зустрічей, 1 офлайн зустріч, 34 заходи учасниками програми (кліматичні вечірки, акції та зустрічі з владою), понад 1000 людей долучилось до заходів програми. Міста, які приймають участь у програмі можна переглянути на карті нижче.

Учасники(-ці) програми досліджують проблемні точки у своїх містах, через призму наслідків зміни клімату та адаптації до таких змін. Виявивши найактуальнішу проблему міста, починають працювати над її вирішенням, розробляють та втілюють власну кампанію.

В процесі участі в “Активуй Енергію” кожен(-а) має можливість:

  • Напрацювати стратегію і тактику реалізації власної ініціативи та інфокампанії за 100% ВДЕ у своєму місті
  • Пройти навчання під егідою досвідчених кліматичних і екологічних лідерів(-ок) України
  • Отримати фінансування на реалізацію заходів в рамках своєї кампанії
  • Віднайти класні та сучасні інструменти для роботи у команді, взаємодії з владою та ЗМІ

Для активних та креативних учасників(-ць) програми, команда 350.org Україна забезпечує участь у всеукраїнських екологічних та кліматичних заходах, наприклад:

GreenCamp

Щорічний табір для активістів(-ок) екологічних організацій

Енергія Змін

PowerShift UA

Щорічний міжнародний Форум екологічних трендів

Останні новини